Distribütörlükler

Fenix

"Kadife Devrimden" sonra 1990 yılında kurulan Çek Cumhuriyeti'ndeki ilk özel şirkettir.

Fenix, elektrikli yerden ısıtma konusunda; elektrikli ısıtma kablosu, elektrikli ısıtma filmi gibi her uygulama alanına göre ayrı ayrı ürettiği geniş ürün yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Avrupa'da birçok ülke, Kanada ve Avustralya olmak üzere dünyada 4 kıtada 50'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Üretimini 20 yıllık deneyimi ve son teknolojileri takip ederek, AR-GE çalışmaları yaparak gerçekleştirmektedir.

1997'den bu yana ISO belgesine sahip olan Fenix, her 3 yılda bir yenilenmesi gereken ISO belgesini her dönemde başarıyla almıştır. En son, Ekim 2009'da ISO 9001:2008 normlarına uyulması kaydıyla alınabilen yeni ISO belgesine de sahiptir.

Fenix kabloları, 5 seviyeli güvenlik kalkanı ile üretilmekte, tamamen dayanıklı ve su geçirmez özellikte olup 10 yıl garantilidir. %100 su geçirmez metal zırh, yüksek çizgisel gücü, ürün çeşitliliği ve 160 0C sıcaklığa kadar dayanan özel kablosu Fenix markasını ayrıcalıklı kılmıştır. Fenix'in bu özel kablosunun 160 0C sıcaklığa kadar dayanıklı olması, sıcak asfalt altına bile döşenmesine olanak verir.


OJ Termostat ve Kontrol Sistemi

OJ, Danimarka menşeili, Avrupa'nın en büyük termostat ve kontrol sistemleri üreticisidir. Elektrikli yerden ısıtma sistemleri uygulamalarımız, sıcaklığı algılayabilen ve böylece ortam ısısını izleyebilen gelişmiş "micro-chip" teknolojisiyle üretilmiş OJ termostatlarıyla kontrol edilmektedir. Sistem, istenilen ısı değerine ulaştığında devresini kapatarak "setback mod"unda çalışmakta ve otomatik olarak devreye girerek enerji sarfiyatını en az seviyede tutmaktadır.


Thermor

79 yıllık tecrübesi ve profesyonel ortaklıkları, Fransız markası Thermor'u uluslararası elektrikli ısıtma ve sıcak su sistemleri sektöründe dünyanın en büyük ve uzman markalarından biri haline getirmiştir.

Thermor ve alanında öncü birçok başka markayı da bünyesinde bulunduran Atlantic Grubu'n günümüzde izlediği strateji "Sürdürülebilir konforu" sağlamaktır. Bunu sağlamak üzere AR-GE çalışması yapmakta, maliyetleri optimize etmek, kirliliğe sebep olan endüstriyel atıkları azaltma, sağlığa ve çevreye duyarlı olarak üretimlerini gerçekleştirme konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Thermor'un amacı; sunduğu son teknolojiyle üretilmiş duvardan elektrikli ısıtma sistemleriyle kullanışlı, beklentiyi karşılayan, çevreci ve konforlu ısınmaya uygun ürünler sunmaktır.

Thermor üretim sürecinde solvent içermeyen boya kullanmakta ve kirlilik yaratmayacak şekilde yüzey işlemi uygulamaktadır.

Thermor, dünyada 100'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

1931'de kuruluşundan bu yana Thermor'un yaptığı yeniliklere bakacak olursak;
1939: İlk yüksek adetli elektrikli konvektör üretimi başladı.
1959: Thermor 2. fabrikasını kurdu.
1971: İlk frontal çıkışlı duvara monte edilebilen konvektör üretimi yapıldı.
1987: İlk elektronik konvektör satışa sunuldu.
1992: İlk radyant panel ısıtıcı satışa sunuldu.
1996: Su ısıtıcıları grubunda paslanmayı önleyen teknoloji uygulanmaya başladı.
2001: ASP'nin (Anti-Fouling Process: Toz Önleme Yöntemi) Çeşitli prensipler uygulanarak duvarlarda ve cihazda doğal olarak meydana gelen kiri en aza indirgeyen teknolojik yenilik.
2007: Thermor ürünlerinin ilk thermo-akışkan radyatörü.
2008: Biopack ile yenilenebilir enerji pazarına giriş.
2009: Optimal enerji tasarrufu sağlayan, ekolojik termodinamik su ısıtıcısının tanıtımı.

Kurumsal (Tümü)
Y.Ş. Mimarlık İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. THERMOR, FENIX VE OJ ELECTRONICS Türkiye Distribütörüdür. Satış ve Pazarlama: MEYİ Isıtma Elektrik, Elektronik, Enerji Ltd. Şti.
Ankara Ofis : Angora Caddesi Vadikent 90 Sitesi 2007. Sokak No:21 Beysukent / Ankara,
T: 0(312) 236 09 08, F: 0(312) 236 32 38
İstanbul Ofis: Ömer Paşa Caddesi 64/A Erenköy / İstanbul
T: 0(216) 369 9 888, F: 0(216) 369 9 887 info@meyi.com.tr - info@ys.com.tr
Elektrikli Isıtıcılar, Radyatörler, Konvektörler, Markalarımız
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki yazılar,görseller ve broşürler hiçbir şekilde kullanılamaz, alenişleştirilemez, web ortamında çoğaltılamaz.
© 2010 MEYİ
Web Tasarım Ankara